24 Haziran 2016 Cuma

Aç Bitir....

Aç bitir salam...
Aç bitir sosis...
Aç bitir sucuk...
...............
Bu da aç bitir kitap... :)))

Akşam 8,5 ta açtım.... çok güzeldi, bırakamadım... 12,5 ta bitirdim, sabah anneme devrettim :)

Kristin Hannah... Her kitabı ayrı konu, ayrı heyecan...

Ve konusu...

"Bazen bağışlamak, umut etmek ve mucizelere inanmak gerekir…

Hayatının en büyük ihanetine uğrayan, terk edilen ve çok zor bir yıl geçiren Joy Candellaro, Noel yaklaşırken hep hayalini kurduğu maceraya atılmaya karar verir. Kimseye haber vermeden bir uçak bileti satın alır ve hiç tanımadığı bir şehre doğru yola çıkar. Fakat beklenmedik bir şey olur ve Joy kendini bir anda büyülü yağmur ormanlarının yakınlarında, muhteşem bir gölün kıyısında yer alan bir balıkçı kulübesinde bulur. Kulübede yaşayan küçük Bobby, yakın zamanda kaybettiği annesinin acısıyla başa çıkamamaktadır. Yalnızca hayalî arkadaşıyla konuşan küçük çocuğun babası Daniel da oğluna yardım edemediği için acı çekmektedir. Joy ikilinin hayatına tesadüfen girerek onlara yollarını bulmalarında yardımcı olur ve böylece aralarında güçlü bir bağ kurulur. Joy eski hayatını geride bırakıp bu yeni dünyanın bir parçası olmak istediğini fark eder. Fakat bu gerçek olamayacak kadar güzel atmosferde yanlış bir şeyler vardır. Joy hayallerle gerçeğin arasında bocalarken umudun peşinden gitmeyi seçer ve bir mucizeye tanıklık eder
."

Sıradakiiii.... :))))3 yorum :

  1. yazarın su gibi akan kalemini seviyorum... paylaşıma teşekkürler.. :)

    YanıtlaSil
  2. "Bazen bağışlamak, umut etmek ve mucizelere inanmak gerekir… " diyor yazarı. İnanın mucizeler var, yaşadıklarımdan çıkardığım sonuçtur, yeter ki hep iyi dileyelim, ümidimizi kaybetmeyelim. Yanıyor içimiz bazen, isyanlarda oluyoruz, yine la...ler, be...lar değil, iyilikler, düze, güzelliğe, huzurlu günlere çıkmayı dileyelim. e.t.

    YanıtlaSil
  3. Kristin hannah çok severim :) Bu kitabını da okumuştum güzel bir kitap :) Uzun zamandır buralarda değildim blogunu özlemişim banu ablacım :)

    YanıtlaSil

İçinizden geleni yazın :)