6 Aralık 2014 Cumartesi

"Mutluluk Böyle Bir Şey..."

Ne güzel bir kitap adı değil mi....
Dün bitirdiğim kitap... Jennifer E.Smith yazmış...
Aslında tam 13-14 yaş sonrası genç kızların okuyabileceği bir kitap.
Çok sevimli, tertemiz duygular, ilk hisler... ve gizemli bir macera...
Hani "Aşk Tesadüfleri Sever" diye bir söz vardır, filmlere, kitaplara başlık olmuş... İşte bu söz tam bu kitaba göre :)Salı günü uğradığım Migrosta anneme bulmacalı gazeteleri seçerken gözüm Harlequin kitaplarına ilişti, severim o aşk kitapçıklarını ama uzun zamandır almıyordum, bir de ne göreyim ... Debbie Macomber'den iki hikaye birarada, hem de bir tanecik kalmış, kesin beni bekliyordu, kaptım hemen :)) Şimdi onu okumaya başladım :)        
  


8 yorum :

 1. :) İlk kitabı okumak için biraz daha beklemeniz gerekmiyor muydu :D Daha 12 yaşına basalı kaç gün oldu ki???

  Şaka bir yana; renkli ve güzel dünyalara bedava kaçmanın ve macera yaşamanın en kestirme yolu için kitaptan daha güzel başka bir araç yok zaten :)

  Keyifle geçecek çok güzel bir haftasonu dilerim size ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nurdancım benim ruh yaşım genelde 10-20 arasında gidip geliyor ya zaten :)))))
   Aynen öyle... Ruh durumuma göre seçiyorum kitaplarımı çoğunlukla, her durum için belirli yazarlarım var :))

   Sil
 2. Ben de eski beyaz dizilerimde görmüştüm Debbie Macomber kitapları:-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beni mutlu eden yazarlardan biri ya, dayanamıyorum okumadığım bir kitabını görünce :)

   Sil
 3. Ben de son zamanlarda eski Türk romancılarını okudum hep. Bu gün elimde bir Peyami Safa ile işe gittim, öğlen okurum diye ama tuttum kitapyurduna daha hafif 3 tane kitap sipariş ettim :) Peyami amcam beklesin biraz. Azıcık mola, dinlenme zamanı, bazan insan hafif şeyler istiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen Nurtencim... İnsan ruh durumuna göre seçiyor bazen kitaplarını değil mi :)
   Ben çocukluğumun kitaplarını özlüyorum sanki, Kemalettin Tuğcu'nun kitaplarını çok severdim, hiç silinmemiş adı hafızamdan :)

   Sil
 4. Banu Hanım bu kitap benim de kütüphanemde okunmayı bekliyor. kapağı çekmişti beni. Renkli cıvıl cıvıl şeyleri seviyorum ne yapayım :-) Debbie Macomber'e gelince, ben de çok seviyorum. Türkçe'ye çevrilen her kitabını alıyorum. Ama daha önce hiç Harlequin okumadım. Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitap kapaklarını gerçekten çok albenili tasarlıyorlar şimdilerde sevgili Beyaz Sardunya, ama bazen çok aldatıcı olabiliyor, yanıldığım olduğu için artık konusunu okumadan almıyorum :))
   Harlequin kitapları kısa ve mutlu edici aşk kitapçıkları... İş hayatımda en büyük keyfim pazar günleri biiir sürü gazete ve gazete bayilerinde bulunan bu kitapçıklardan alıp evde yayılmaktı :))

   Sil

İçinizden geleni yazın :)